|
1. Nie wszyscy kibice Lecha uznali fuzję z Amicą.
2. Piszemy o Amice, bo to dalej jest Amica, tyle, że pod nazwą Lecha i żadne tam nazywanie tego tworu Lechem przez C+ czy UEFA tego faktu nie zmieni. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy nie stanie się prawdą. Dlatego też warto o tym mówić i powtarzać przy każdej okazji, żeby któreś tam z kolei pokolenie kibiców Amici nie zapomniało, że ich nowy klub powstał w 2006 roku.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|