Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 09.06.2013, 13:59
1. Nie wszyscy kibice Lecha uznali fuzję z Amicą.
2. Piszemy o Amice, bo to dalej jest Amica, tyle, że pod nazwą Lecha i żadne tam nazywanie tego tworu Lechem przez C+ czy UEFA tego faktu nie zmieni. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy nie stanie się prawdą. Dlatego też warto o tym mówić i powtarzać przy każdej okazji, żeby któreś tam z kolei pokolenie kibiców Amici nie zapomniało, że ich nowy klub powstał w 2006 roku.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując