Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 09.06.2013, 12:30
Tutaj też nie ma co z kolei kombinować z trenerami - trzeba się pogodzić, że Smuda będzie trenerem, co nie oznacza, że nie można go krytykować. Dlaczego trzeba się pogodzić? Bo gdyby teraz władze chciały zmienić koncepcję z trenerem, to zrobiłoby się zamieszanie z transferami i żadnego piłkarza nie udałoby się Wiśle sprowadzić, a przede wszystkim takich, jakich chce nowy trener. Jestem przeciwnikiem Smudy, mam nadzieję, że to rozwiązanie tymczasowe, a po nim przyjdzie młody, zdolny obiecujący trener, który wszystko w klubie poukłada. Szkoła francuska (vide: Kasperczak za pierwszym podejściem) bardzo mi się podobała - więc może w tym kierunku trzeba szukać.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując