Konrad. napisał(a):

Czy jest ktoś kto lubi windows 8?
Właśnie straciłem gwarancję usuwając to gówno w....u... Nie wiem o co chodzi, czemu usunęli przycisk start? Kto normalny korzysta z tych pojebanych kafelków? Czemu gry pięcioletnie się nie uruchamiają, jak na siódemce uruchamiam gry sprzed 10 lat?
|
Dlaczego straciłeś gwarancję? Jak uszkodzenie będzie hardwearowe to nie powinno być problemu. Ewentualnie zgłoś niezgodnosc towaru z umową, wtedy zapisy gwarancji cie nie obejmują.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.