Watts napisał(a):

Czy utrzymujesz swoje zdanie?
|
Po prostu śmiać mi się chce z ludzi, bo fakty są takie że żydki mają czołowądrużynę pierwszej ligi i to że wygrają, nie jest dla mnie żadnym szokiem.
A gdyby rzeczywiście tak łatwo było o handel w dzisiejszych czasach, to czemu nie ustawił Filipiak meczu tydzień temu? Zresztą były tu osoby które by sobie dały ręce uciąć, że cracovia ma pewne 3 punkty... I co? I by ....a teraz tych rąk nie mieli

.
Trzymać kciuki za Termalicę i tyle.