Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 08.06.2013, 16:58
Watts napisał(a):Wyświetl post
Czy utrzymujesz swoje zdanie?
Po prostu śmiać mi się chce z ludzi, bo fakty są takie że żydki mają czołowądrużynę pierwszej ligi i to że wygrają, nie jest dla mnie żadnym szokiem.

A gdyby rzeczywiście tak łatwo było o handel w dzisiejszych czasach, to czemu nie ustawił Filipiak meczu tydzień temu? Zresztą były tu osoby które by sobie dały ręce uciąć, że cracovia ma pewne 3 punkty... I co? I by ....a teraz tych rąk nie mieli .

Trzymać kciuki za Termalicę i tyle.
Ddf
Odpowiedz cytując