|
22 mecze, 10 z ławy, 2 bramki. W przeciwieństwie do Ciebie pamiętam zjazd formy (umiejętności?) jaką zaprezentował po zablokowaniu jego transferu na Zachód. Mała liczba szarych komórek (mistrzowska feta). Obrażalska, strzelająca fochami "gwiazdeczka", zupełnie jak Ludwik Obierak. Dalej wymieniać?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|