Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11007
Stary 08.06.2013, 15:38
Ja zagrałem Zawisze i sąsiadke. Jak sie sprawdzi to spoko, jakaś kasa wpadnie, a jak sie nie uda ( remis lub porażka craxy! ) to będe szczęśliwy, już nawet bez tej kasy
Odpowiedz cytując