Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11006
Stary 08.06.2013, 14:53
Ja przeciwnie -gram na Okocimskiego. Warta gra totalny piach i po tej aferze z zawodnikiem widac ze maja na to już wylane.

Termalica,pejsy,Okocimski DNB 6.48 ako
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.06.2013 o godz. 15:12.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując