Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11004
Stary 08.06.2013, 14:07
Ja w środę puściłem w STS-ie 2 kupony.
Flota - Nieciecza 1 2.10
Polonia - Zawisza 2 1.30
Miedź - Cracovia 2 1.65
ako 4.50

i drugi to
Flota I Miedź tak samo
Polonia - Zawisza 1x 2.93
ako 10.15

Jeśli nie wejdą przez Miedź bo wygra lub zremisuje to nie będę płakać ale jeśli przez coś innego to będzie żal ( delikatnie pisząc )

Zysk jest , jednak szkoda że garbaci też się cieszą
Ostatnio edytowane przez gaudi10 : 08.06.2013 o godz. 18:06.
Odpowiedz cytując