Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 08.06.2013, 13:52
Dla mnie Ibiza sto razy lepsza od Fabii.
Materiały, wykonanie, jednostki napędowe. Minus taki że kradną to na potęgę sukinsyny na części głównie.

Znajomy sprzedał właśnie 1.9 diesla z 2003 roku - wszystko było ok - tyle że tam gdzie było wgniecenie na drzwiach zaczęła ruda żreć.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując