|
Dla mnie Ibiza sto razy lepsza od Fabii.
Materiały, wykonanie, jednostki napędowe. Minus taki że kradną to na potęgę sukinsyny na części głównie.
Znajomy sprzedał właśnie 1.9 diesla z 2003 roku - wszystko było ok - tyle że tam gdzie było wgniecenie na drzwiach zaczęła ruda żreć.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|