|
Moja kadra na przyszły sezon ( 21 zawodników gotowych do walki o puchary)
Zacząć od pozbycia się Chaveza (wysoki kontrakt oddać np do Chin) Bunoza ( słaby jak na kase którą zarabia) Czekaj(wypożyczyć do 1ligi) Garguła (dać mu połowe potencjalnych zarobków i rozwiązać kontrakt)
Brud (rozwiązać kontrakt) Boguski ( sprzedać lub w najgorszym razie wypozyczyć,rozwiązać kontrakt) Genkov (oddać darmo byle zejść z wysokiego kontraktu)
Pozyskać: Zubasa Piotra Brożka Piątka Stilicia braci Maków Pawła Brożka Coulibaly.
Bramkarze: Zubas Miśkieiwcz Bieszczad
Obrońcy: Brożek Głowacki Sobolewski Uryga Nalepa Jovanovic Stolarski Burliga
Pomocnicy: Piątek Wilk Stilić Chrapek Sarki Małecki Ma.Mak
Napastnicy: Coulibaly Brożek Michał Mak
Podstawowy skład: ( 4-3-3)
Zubas
Stolarski Głowacki Sobolewski Brożek
Piątek Stilić Chrapek
Małecki Sarki
Coulibaly
|