Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1540
Stary 08.06.2013, 11:19
pytałem już na shoutboxie, ale tu może będzie większy odzew.

tak z ciekawości, da radę kupić jakieś autko do 2tys. w przyzwoitym stanie, na chodzie, żeby nie trzeba było koło niego dużo/wcale robić? najlepiej jakby jeszcze paliło nie dużo tylko nie mówcie o maluchu, czy polonezie.
Odpowiedz cytując