Wyświetl pojedynczy post
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8217
Stary 08.06.2013, 06:58
Zostawienie Fornalika do końca eliminacji to ogromny błąd bo nowy trener już teraz zacząłby budowę nowej drużyny a nie eksperymentował na początku przyszłych eliminacji.
Tyle że Boniek niestety chce się z jakichś powodów przypodobać Piechniczkowi tym Fornalikiem :/
Odpowiedz cytując