|
Zostawienie Fornalika do końca eliminacji to ogromny błąd bo nowy trener już teraz zacząłby budowę nowej drużyny a nie eksperymentował na początku przyszłych eliminacji.
Tyle że Boniek niestety chce się z jakichś powodów przypodobać Piechniczkowi tym Fornalikiem :/
|