!!IRIVER!! napisał(a):

|
Ciekawe, czy Fornalik się poda do dymisji, wg mnie nie pozostało mu nic innego...
|
Dobra, pośmialiśmy się.
Fornalik: "Nie myślę o rezygnacji". Nie po to mu Piechniczek załatwił ciepłą, świetnie płataną posadkę żeby teraz Waldek sam z niej rezygnował...