Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 07.06.2013, 21:27
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W styczniu nie dałbym złamanego grosza na Zimnocha. Teraz w kontekście ewentualnej walki z dziadkiem (może Holek) oraz patrząc na to co się dzieje ze Szpilką jego szanse diametralnie wzrosły i sądzę, że może wypunktować kozaka bez obrony.
No tak przeciez Krzysiek ma i obrone i szybkosc i mocny cios i zdecydowanie wygral z prawie 50 letnim mistrzem swiata... ja wiem ze wiele osob Szpilki nie lubi ale bez przesady Zimnoch jakby byl taki swietny to w tym wieku juz bylby troche dalej a on jest tylko wytworem majacym zarobic kase na tym pojedynku. Szpilka go zniszczy Zimnoch nie ma nic co mogloby zaskoczyc Artura no chyba ze ten nie wytrzyma rzuci sie na slepo i nadzieje sie na jakis cios jak juz ktos wczesniej slusznie to zauwazyl Jesli jednak tak sie nie stanie Zimochowi daje 3 rundy max i deski
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując