rav napisał(a):

Wklej jakie masz na mysli, bo zaczynam miec obawe, ze pysio Ci sie wbił na konto
|
Zwróć uwagę jak wygląda logo użyte na poniższym obrazku:
wis.la/chg9d
A jak wygląda logo którym posługuje się klub.
wis.la/jspbh
Niby szczegół ale mnie drażni..
Ktoś kto robił ten projekt nie poświęcił nawet dwóch minut na to aby obrócić to logo w taki sposób jak ma być.
zwracałem na to uwagę już wczoraj.