|
Przecież dobrze wiadomo czemu kozak Szpilka nie chciał walczyć z Zimnochem za pierwszym razem. Wolał dalej obijać dziadków, których podsuwa mu Wasyl niż zrobić sobie krótki sparing z Zimnochem. Na jego nieszczęście teraz będzie tylko trudniej. Zrejterował raz, może zrobić to drugi raz z rzędu.
|