Mocny napisał(a):

|
predko ne bedziemy miec tak udanego wzoru jak mamy obecnie (juz niedlugo :( )
|
Zgadzam się, że obecny model strojów jest bardzo udany - prosty, nowoczesny ale z nawiązaniem do stylu retro i tradycji. Jedyne co powoduje, że jest NIEAKCEPTOWALNY, to oczywiście nieestetyczne logo SSA zamiast białej gwiazdy...
Dziecku kupiłem kilka rzeczy z tym nieudanym logiem, w tym obecny model koszulki (bo poza logiem jest super), ale sam nie kupię / nie ubiorę nic co zamiast białej gwiazdy ma logo SSA.
Klub zamiast przedstawiać nowy model strojów, powinien pozostać przy dotychczasowym, tylko z przywróconą białą gwiazdą - ale to oczywiście takie marzenia, bo wiadomo, że w klubie mają to gdzieś, a ich stan świadomości w tej kwestii jest zupełnie odmienny.