Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#766
Stary 07.06.2013, 12:22
Ależ jak najbardziej jestem za budową bazy Wisły !!! - czy to w Myślenicach czy w Krakowie. Ale budowa centrum sportowego przez Myślenice mi lata. Co z tego, przykręcą logo Wisła SA na tym centrum - Cupiałowi się znudzi, prezydent Myślenic się obraz i ch... strzeli "ośrodek szkoleniowy."

Cały problem z ewentualną sprzedażą Wisły jest taki, że nie ma ona żadnych aktywów i same długi. Rozwiązanie, że Myślenice coś zbudują a nasi będą z tego korzystać idzie w tym samym kierunku
Odpowiedz cytując