Gwiaździsty napisał(a):

|
Ten socjalizm, o który piszesz jest właśnie np. w Niemczech. Taki socjalistyczny kraj za Odrą. I nawet kanclerz z CDU (socjalistyczna partia ?) nie zamierza znosić zakazu handlu w niedzielę bo wie, że by się jej to nie opłaciło przy wyborach..
|
Jesteś już dla mnie nowym Boomchą. Dalej nie wymyśliłeś żadnego argumentu, poza tym że w niemczech tak jest

.
Dalej się nie dowiemy dlaczego pracowników gastronomii można wyzyskiwać, a handlowców nie i to oni mają wg. czerwono gwiaździstego mieć przymusowe wolne.
Dla mnie osoby takie jak Gwiaździsty które wrzucają jakiś tekst a potem nie prowadzą dyskusji powinny być usuwane z forum dyskusyjnego bo to się mija z celem.