|
Wy wierzycie w jakis skouting? Przeciez to wszystko wyglada, jak typowe wrzutki menagera(ow). Najpierw Douglas, teraz Ojamaa, a nastepny Higdon. Albo jakis Polak dopchal sie do rynku szkockiego, albo jakis Szkot stwierdzil, ze w Polsce jego podopieczni moga zarobic solidne pieniadze(a przy okazji sie wypromowac).
|