|
No i Legija nam zawinęła Ojamę. Coś się boję, że tym razem nasi włodarze dali dupy po całości tak długo się ze Szkotami targując o te parę złotych (patrząc na kwotę jaką dostaniemy za Toneva 3.2+0.5 za określoną liczbę meczów) bo Estończyk wygląda na takiego, co potrafi :/
|