|
Osobiście wolę Demjana niż Jankowskiego - zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie, choć z Bednarzem - nie bójcie się - będzie wielka klapa. Jak ściągnie jednego z nich to już będzie cud.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|