Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23889
Stary 06.06.2013, 21:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widziałem wał na Wiśle, z waszych meczy oglądałem jeszcze ten a Amicą
(....)
Więcej waszych meczy w tym sezonie nie widziałem
Dwa słowa: dwa mecze.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie dorabiaj ideologii - mistrzostwo zdobyliście zasłużenie, co udowodniliście meczem z Amicą. Ale sędziowanie "pod Legię" występowało, czego skrajnym przykładem był mecz w Krakowie.

Tyle, że żeby uczciwie wam odpowiedzieć musiałbym obejrzeć wszystkie wasze mecze (...)
Obejrzyj zanim się wypowiesz. Podstawowa zasada. Obejrzyj chociaż 10% meczów Legii. Bo na razie to Twoja opinia ma taki sens jak tekst po obejrzeniu Wisła Korona 3-0, że Wisła zdominowała tą ligę.


wolfy napisał(a):Wyświetl post
I tak - jestem uprzedzony Odkąd pamiętam życzyłem wam spadku z ligi. Nie wiem czego oczekiwałeś wchodząc na forum Wisły Kraków?
Szczerze? Oba kluby mają zdecydowanie większe kosy niż druga strona, więc bez przesady. Inna rzecz, że to musi być strasznie przykre życzyć nam spadku, przeżywając spadek chyba wszystkich drużyn ekstraklasy poza Legią (i jeszcze Podbeskidziem). Ja tam gram bezpiecznie i życzę wypadnięcia na stałe z pierwszej piątki (choć spadeczek przeżyłem) . Na razie hula

No, ale może może kiedyś i Tobie zaświeci słońce
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 06.06.2013 o godz. 21:55.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując