wolfy napisał(a):

Widziałem wał na Wiśle, z waszych meczy oglądałem jeszcze ten a Amicą
(....)
Więcej waszych meczy w tym sezonie nie widziałem
|
Dwa słowa: dwa mecze.
wolfy napisał(a):

Nie dorabiaj ideologii - mistrzostwo zdobyliście zasłużenie, co udowodniliście meczem z Amicą. Ale sędziowanie "pod Legię" występowało, czego skrajnym przykładem był mecz w Krakowie.
Tyle, że żeby uczciwie wam odpowiedzieć musiałbym obejrzeć wszystkie wasze mecze (...)
|
Obejrzyj zanim się wypowiesz. Podstawowa zasada. Obejrzyj chociaż 10% meczów Legii. Bo na razie to Twoja opinia ma taki sens jak tekst po obejrzeniu Wisła Korona 3-0, że Wisła zdominowała tą ligę.
wolfy napisał(a):

I tak - jestem uprzedzony Odkąd pamiętam życzyłem wam spadku z ligi. Nie wiem czego oczekiwałeś wchodząc na forum Wisły Kraków?
|
Szczerze? Oba kluby mają zdecydowanie większe kosy niż druga strona, więc bez przesady. Inna rzecz, że to musi być strasznie przykre życzyć nam spadku, przeżywając spadek chyba wszystkich drużyn ekstraklasy poza Legią (i jeszcze Podbeskidziem). Ja tam gram bezpiecznie i życzę wypadnięcia na stałe z pierwszej piątki (choć spadeczek przeżyłem

) . Na razie hula
No, ale może może kiedyś i Tobie zaświeci słońce
