Cytat:
|
Uważam że taka osoba powinna być szeryfem w każdym aspekcie i Smuda przede wszystkim musiałby uszanować to, że w klubie jest ktoś jeszcze nad nim i nie jest to tylko prezes Cupiał. Jak ktoś napisał najkorzystniej byłoby aby obaj panowie zaczęli się dogadywać, a sam właściciel jasno nakreślił hierarchie w klubie.
|
Jeżeli stosunki Smudy i Bogusia są faktycznie, aż tak przyjacielskie to nie wiem kto musiałby między stanąć, żeby Smuda go odpowiednio respektował