Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#747
Stary 06.06.2013, 21:05
Cytat:
Uważam że taka osoba powinna być szeryfem w każdym aspekcie i Smuda przede wszystkim musiałby uszanować to, że w klubie jest ktoś jeszcze nad nim i nie jest to tylko prezes Cupiał. Jak ktoś napisał najkorzystniej byłoby aby obaj panowie zaczęli się dogadywać, a sam właściciel jasno nakreślił hierarchie w klubie.
Jeżeli stosunki Smudy i Bogusia są faktycznie, aż tak przyjacielskie to nie wiem kto musiałby między stanąć, żeby Smuda go odpowiednio respektował
Odpowiedz cytując