Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#745
Stary 06.06.2013, 20:27
Ostatnio zaczyna sie powoli robić ciekawie szrot który sie nie przebił w teamie Mourinho w Wiśle robi kariere dzięki czemu Smuda będzie miał Kalu Uche wersja 2.0 potem nadzieja na powrót Brożka .Teraz bajka o akademii w Myślenicach która w razie W może kogoś pogrążyć albo nawet przerosnąć w kosztach w dobie kryzysu.Ciekawe tylko kto z trio C ,Legionista ,Smuda/czarny koń Legionisty doczeka tej akademii .Możliwe też że przeciągające sie negocjacje i cisza w sprawie następcy Kulawika to cisza przed burzą nad podpisem który w miejsce Smudy może podpisać czarny koń Legionisty.Jedno jest pewne z dnia na dzień coraz ciekawiej przy Reymonta
Odpowiedz cytując