Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Kolekcjoner_23
Banita
Od: 06.2008
Offline
#
5040
06.06.2013, 18:39
Troche ubrań.
Bluzy Reeboka, G-Unit, Warriors...
Zapraszam:
http://allegro.pl/listing/user/listi...Items-14088625
T A N I O !!!
Kolekcjoner_23
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Kolekcjoner_23!
Znajdź inne posty napisane przez Kolekcjoner_23