|
Ch*j tam z treningami I drużyny. Ważne, żeby jak najmłodsi zaczynali trenować na takim boisku. Technikę wyrabia się za kilkuletniego bajtka, nie 11 czy 15 latka.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|