Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20982
Stary 06.06.2013, 17:34
bojkotować bazę w Myślenicach bo ludziom się nie podoba baza, najlepiej jej nie budować bo przecież kto tam będzie jeździł. ja pie*dole co by klub nie robił wszystko źle. aha i jaka to baza 3 boiskami, przecież Lille ma 20 boisk a jest średniakiem europejskim hehe ludzie ogarnijcie się wkońcu, wiecznie malkontenci na tym forum

dla mnie plus że wogóle jakiekolwiek spekulacje są na temat bazy, więc coś się dzieje. to zapewne ma być tylko dla pierwszej drużyny, a nie grup młodzieżowych
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując