Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20980
Stary 06.06.2013, 17:09
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Jestem w stanie znieść baze w Myślenicach ale tylko dla pierwszej drużyny i najstarszych juniorów.
Młodsi zawodnicy tam raczej nie będą trenować.
Zasadniczym pytaniem jest kto będzie jej właścicielem. Jeśli Wisła S.A. to OK. Choć oczywiście jak przyjdzie bankructwo to i baza wówczas przepadnie.
Jeśli Telefonika to już mniej OK. Ale dobrze, że przynajmniej na chwilę może będzie coś porządnego.

O ile oczywiście nie jest to kolejny fakt medialny, mający na celu podbicie wartości spółki.
Pożyjemy, zobaczymy.


Tańsza raczej nie będzie.
Będą dojeżdzać na rowerze ?
Wynajęty autokar pewnie będzie czekał na nich codziennie na Reymonta.
Najtańsza i najlepsza baza byłaby na zagospodarowanych terenech R22 i byłego stadionu lekkoatletycznego (wiem, że to własność TF).
Ale to marzenie ściętej głowy.

Brak jednolitej bazy dla wszystkich trenujących piłkarzy od trampkarza do oldboya to duży minus z punktu widzenia budowania więzi klubowej. No, ale zapomniałem, że S.A. młodzieży nie trenuje. Nie opłaca się.

Miło by było, gdyby obecne boisko przekazane zostało szkółce TS.
Myślenice, jeśli mają już być, to tylko dla I drużyny. Wszystkie inne drużyny powinny trenować na zmodernizowanych obiektach na R22.
Odpowiedz cytując