|
Jestem w stanie znieść baze w Myślenicach ale tylko dla pierwszej drużyny i najstarszych juniorów.
Młodsi zawodnicy tam raczej nie będą trenować.
Zasadniczym pytaniem jest kto będzie jej właścicielem. Jeśli Wisła S.A. to OK. Choć oczywiście jak przyjdzie bankructwo to i baza wówczas przepadnie.
Jeśli Telefonika to już mniej OK. Ale dobrze, że przynajmniej na chwilę może będzie coś porządnego.
O ile oczywiście nie jest to kolejny fakt medialny, mający na celu podbicie wartości spółki.
Pożyjemy, zobaczymy.
Tańsza raczej nie będzie.
Będą dojeżdzać na rowerze ?
Wynajęty autokar pewnie będzie czekał na nich codziennie na Reymonta.
Najtańsza i najlepsza baza byłaby na zagospodarowanych terenech R22 i byłego stadionu lekkoatletycznego (wiem, że to własność TF).
Ale to marzenie ściętej głowy.
Brak jednolitej bazy dla wszystkich trenujących piłkarzy od trampkarza do oldboya to duży minus z punktu widzenia budowania więzi klubowej. No, ale zapomniałem, że S.A. młodzieży nie trenuje. Nie opłaca się.
Miło by było, gdyby obecne boisko przekazane zostało szkółce TS.
|