Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 06.06.2013, 16:06
Z decyzji Komisji Licencyjnej, to raczej mozna sie spodziewac, ze na 99% Flota i Termalica nie dostana licencji na ekstraklase. Mam tez watpliwosci, co do Zawiszy, bo tu tez uchybienia sa duze(brak sprawozdania finansowego i brak prognoz finansowych na przyszly sezon). Podobno sie tylko spoznili, ale czy zawartosc tych dokumentowych bedzie wiarygodna?
Odpowiedz cytując