|
Z decyzji Komisji Licencyjnej, to raczej mozna sie spodziewac, ze na 99% Flota i Termalica nie dostana licencji na ekstraklase. Mam tez watpliwosci, co do Zawiszy, bo tu tez uchybienia sa duze(brak sprawozdania finansowego i brak prognoz finansowych na przyszly sezon). Podobno sie tylko spoznili, ale czy zawartosc tych dokumentowych bedzie wiarygodna?
|