piter116 napisał(a):

Przeglądam sobie ostatnie wpisy i czytam, że Smuda nie skompromitował się w Ratyzbonie. Sześć punktów w 15 meczach to nie jest kompromitacja? Tym bardziej, że w zimowym okienku transferowym Smuda otrzymał kilku ciekawych zawodników:
(...)
-Koke-napastnik,były gracz Malagi, Sportingu, Arisu, Rayo,Marsylii, rok temu negocjował z Legią
(...)
|
Ten Koke to raczej na kolana nie rzuca. Nie widziałem jego występów w Regensburgu, ale oglądałem go w poprzednim klubie - FK Baku. Może i ma dobrą technikę, ale szału nie robił. Pogonili go po pół roku. Nic dziwnego - wyraźnie było widać u niego nadwagę, co wpływało na tempo poruszania się po boisku. Zaangażowaniem też nie grzeszył.
Marnie musiało być z kadrą Regensburga, skoro Hiszpan trochę pograł (prawie tyle samo minut co rok temu w Azerbejdżanie). Bo po odejściu z Arisu ledwo kilka razy (i to zwykle w końcówkach) grał w USA i Rayo Vallecano.
A Smuda - wynik osiągnął fatalny, ale to w jego wypadku chyba nie ma wielkiego znaczenia. Zarobił sporo, a że sportowo nic nie osiągnął? I tak długo już pewnie nie będzie pracował, więc nic mu się z tego powodu nie stanie.