Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20976
Stary 06.06.2013, 15:21
Potem na mniej ważne mecze Cupiał będzie wynajmował stadion "za miastem" i tak skończymy, że tylko puchary będą na R22.

Cupiał ewidentnie pluje nam w twarz, a wy udajecie, że deszcz pada!

Miejsce Wisły jest na R22!
Odpowiedz cytując