Co do ewentualnej budowy bazy w Myślenicach - wiadome, że byłby to w końcu jakiś plus i krok do przodu. Ale.. uwierzę w to jak Wisła odbędzie tam pierwszy trening. Teraz to jak na razie czyste spekulacje, projekty, marzenia.
A do realizacji droga daleka
(nie to, że patrzę z nastawienia pesymistycznego, tylko nie jedno już w tym klubie miało być zrobione a skończyło się tylko na marzeniach i hucznych zapowiedziach - wygrywa realizm. Oby zapał do budowy tego ośrodka nie przerodził się podczas żniw w słomiany zapał i nie wylądował w jakieś stodole...)