Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20972
Stary 06.06.2013, 14:34
Kiedyś na C+, w jakimś programie (bodaj 1 na 1) z Urbanem. Za czasów, kiedy jeszcze siedział w Hiszpanii, pokazywali ośrodek Osasuny i ta baza też była daleko za miastem. Z tego co kojarzę, to jest jedna z najlepszych baz w Hiszpanii. Real chyba też ma za miastem.
Odpowiedz cytując