Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 06.06.2013, 14:03
hunter napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś ogląda "The Borgias" to mam smutne info. Zatłukli właśnie serial.

http://showtv.pl/news_item_5375.htm
W sumie dobrze, jak na moje trzeci sezon bardzo przynudza. Ładne to dla oka ze względu na scenografię i dobrych aktorów, ale cała reszta kuleje.
Odpowiedz cytując