|
Jak Malecki nie ma prawa jazdy to niech sie nie stresuje.
30km to w niecale 2 godzinki na rowerze machnie.
Bedzie zdrowszy, silniejszy, i mniej zestresowany - bo uniknie korkow.
Zreszta po takim sezonie, oni wszyscy powinni na rowerach jezdzic na treningi. Do Zakopanego!
|