Ja osobiście ten pomysł z bazą w Myślenicach odbieram jak najbardziej na plus.
Niewiem jak to wygląda za granicą np w Angli,czy też te ośrodki są tak dosyć daleko położone
Przejazd codziennie 30km to trochę sporo ale jednak tam będzie spokuj,lepsze powietrze,daleko od Galerii
Nie ma co narzekać,fajnie że właściciel coś chce zmienić,bo to był wstyd dla takiego klubu jak Wisła że nie posiadał bazy treningowej na choćby ,,ekstraklasowym'' poziomie
3 boiska są wystarczającce o ile przynajmniej jedno z nich jest z podgrzewaną murawą,Wisła to nie Arsenal czy Bayern żeby potrzebowała 10(Arsenal) boisk treningowych
Aktualizacja: Centrum treningowe Arsenalu, które należy z całą pewnością do najnowocześniejszych pod względem budownictwa i technologii, położone jest w hrabstwie Hertfordshire, niedaleko miasteczka Shenley, 45 minut jazdy samochodem od Emirates Stadium.
Chelsea ma bazę oddaloną o 32km od Stamford
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to wygląda u bogaczy z Anglii
Centrum Arsenalu:
http://www.kanonierzy.com/section_id...eningowe.shtml
Centrum Chelsea:
http://www.chelsealive.pl/dzial/cobham