wolfy napisał(a):

A kiedy te bazy powstawały?
Jak klub ma tereny obok swojej siedziby, to oczywiste że to tam będzie budował. U nas to zwyczajnie nierealne.
|
A masz może jakieś przykłady takich baz poza aglomeracjami miejskimi? Chętnie zobaczę jak to wygląda
