Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20964
Stary 06.06.2013, 13:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A kiedy te bazy powstawały?
Jak klub ma tereny obok swojej siedziby, to oczywiste że to tam będzie budował. U nas to zwyczajnie nierealne.
A masz może jakieś przykłady takich baz poza aglomeracjami miejskimi? Chętnie zobaczę jak to wygląda
Odpowiedz cytując