Zasadniczo zastanawiające jest to, że decyzje o licencjach mają zostać, z tego co zrozumiałem podjęte po zakończeniu sezonu?

Przecież w sytuacji, gdyby Zawisza i Nieciecza sportowo utrzymały awans, to jest od razu pole manewru na wpuszczenie żydów do T-ME, bo któremuś z zespołów można nie dać licencji. Ciekawe, co zrobią, jak Cracovia przy zabawnym zbiegu okoliczności zajmie 4.miejsce i naprawdę trzeba będzie przekombinować?

Każdy żydów wykpi, zresztą jak się czyta nawet gdzieniegdzie wpisy ich kibiców to oni sami nie chcą awansu.
