Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20959
Stary 06.06.2013, 12:26
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Najpierw niech zadbają o 1 drużynę i zrobią im gdzieś porządne boiska i zaplecze do treningu i odnowy, jak by zadbali o to byłoby pięknie, a w przyszłości można byłoby pomyśleć o rozbudowaniu tej bazy dla młodych...
Piękna strategia.... i jaka wiślacka... w myśl tej strategii udało nam się już wybudować piękny stadion (nie stać nas na kompleksowy projekt to sobie walniemy najpierw jedną trybunę, za kilka lat następną, potem se zbudujemy kaplicę zwaną pawilonem medialnym, a potem sie zastanowimy jak do tego co jest dopasujemy dwie najważniejsze trybuny z wyjazdem dla kosiarek w środku jednej z nich i brakiem miejsca pod kamery tv na drugiej). Po wybudowaniu okaże się, że klubu nie stać żeby go utrzymać. Wobec tego se go Cupiał wynajmie na jeden dzień meczowy co 1-2 tygodnie (w zależności od kalendarza) a w pozostałe się zorganizuje wystawę noży i maczet dla koneserów.

Cupiałowi 15 lat śmignęło jak z bata strzelił. W szesnastym roku udało się przygotować koncepcję ośrodka treningowego dla 1szej drużyny z ambicjami sięgającymi Ligi Mistrzów.
Pewnie budowa będzie trwała tyle samo co budowa stadionu. Jak już to się uda (powielając po drodze podobne problemy jak ze stadionem), to się weźmiemy za przygotowanie czegoś dla juniorów i młodzieży.

Ani chybi za 30-40 lat ten klub będzie już wyglądał w miarę normalnie
Odpowiedz cytując