Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20957
Stary 06.06.2013, 12:19
poza tym jeśli ta inwestyacja doszłaby do skutku, to młodzież przejęłeby obecne boisko treningowe, a do tego TS robił zbiórkę na jeszcze jedno.

Więc byłby 3 boiska na I drużynę i drużynę rezerw, która ma (?) powstać
Odpowiedz cytując