Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20955
Stary 06.06.2013, 12:14
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
ja tu widze 3 boiska TYLKO 3 boiska a tak naprawdę same grupy młodzieżowe powinny mieć z 2- 3 boiska tylko dla SIEBIE!!! nie mówiąc o pierwszej druzynie, także dla mnie to nie jest żadna baza treningowa tylko Wiślacka prowizorka....
Seniorzy nie mają gdzie trenować, a Ty się przejmujesz boiskami dla młodych... Najpierw niech zadbają o 1 drużynę i zrobią im gdzieś porządne boiska i zaplecze do treningu i odnowy, jak by zadbali o to byłoby pięknie, a w przyszłości można byłoby pomyśleć o rozbudowaniu tej bazy dla młodych...
Odpowiedz cytując