marcin19876 napisał(a):

|
ja tu widze 3 boiska TYLKO 3 boiska a tak naprawdę same grupy młodzieżowe powinny mieć z 2- 3 boiska tylko dla SIEBIE!!! nie mówiąc o pierwszej druzynie, także dla mnie to nie jest żadna baza treningowa tylko Wiślacka prowizorka....
|
Seniorzy nie mają gdzie trenować, a Ty się przejmujesz boiskami dla młodych... Najpierw niech zadbają o 1 drużynę i zrobią im gdzieś porządne boiska i zaplecze do treningu i odnowy, jak by zadbali o to byłoby pięknie, a w przyszłości można byłoby pomyśleć o rozbudowaniu tej bazy dla młodych...