Pieknie jestescie naiwni. Juz koledzy profesura przypilnuja tego zeby ani termalica ani flota nie dostaly licencji

Ale wtedy to juz bedzie ostateczne s....ienie sie tego smiesznego klubiku i zapewne kolejny wysyp dziel na krakowskich murach.
Ktoś odswiezy klasyka ?