|
Spokojnie.
Licencje wszysycy raczej dostaną a teraz to taka zasłona dymna parchovii żeby morale przed ważnymi meczami obniżyć.
Liczę ze Miedź im wpieprzy 2 bramki, obie ze spalonego żeby bardziej bolało i sen o ekstraklasie skończy sie tak sam jak sen o LM.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|