Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 05.06.2013, 21:51
Spokojnie.

Licencje wszysycy raczej dostaną a teraz to taka zasłona dymna parchovii żeby morale przed ważnymi meczami obniżyć.

Liczę ze Miedź im wpieprzy 2 bramki, obie ze spalonego żeby bardziej bolało i sen o ekstraklasie skończy sie tak sam jak sen o LM.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując