Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#696
Stary 05.06.2013, 21:50
Ogarnijcie się. Żaden dobry trener nie przyjdzie teraz do Wisły, bo ten klub to dziura zabita dechami w tym momencie. Odrodzić się trzeba z jakimś polskim "orłem". Ze Smudą może się uda zająć miejsce w 1-wszej 10.
Odpowiedz cytując