Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6448
Stary 05.06.2013, 21:40
mógłby mi ktoś wytłumaczyć ten nowy trening? bo nie wiem czy go dobrze rozumiem. masakra jakaś z tym FMem, gdzie nie pójdę, to mnie z pracy wywalą.
Odpowiedz cytując