|
@Grymas,
Nie ma polityki Bednarza. A powyzsze oznacza,ze kto bedzie trenerem i kiedy jest malo istotne. W czarnej dupie w ktorej jestesmy jeszcze bardziej sie sciemnilo.
@hejR22
Naiwny jestes to jedno. Drugie, ze co jak co ale gigant sie nie wyglupia.
Ostatnio edytowane przez borys : 05.06.2013 o godz. 21:15.
|