Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 05.06.2013, 21:13
@Grymas,
Nie ma polityki Bednarza. A powyzsze oznacza,ze kto bedzie trenerem i kiedy jest malo istotne. W czarnej dupie w ktorej jestesmy jeszcze bardziej sie sciemnilo.

@hejR22
Naiwny jestes to jedno. Drugie, ze co jak co ale gigant sie nie wyglupia.
Ostatnio edytowane przez borys : 05.06.2013 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując