Revolver napisał(a):

Następny.
Chciałbyś 18-sto letniego chłopaka, który ma NA CZOLE wydziaraną białą gwiazdę i przez ostatnie trzy sezony napieprzał średnio jednego hat-tricka na trzy kolejki w Premier League zarabiając przy tym 3,000 PLN brutto, wiadomo.
Dlatego też przepraszam w imieniu działaczy Wisły (jeżeli te ploty, to prawda) że są zainteresowani wolnym zawodnikiem, który przez trzy lata pierdyknął we - wcale nie takiej bardzo słabej - lidze węgierskiej ponad 60 bramek.
No i ten wiek...31 lat, szokujące. Facet jest praktycznie jedną nogą w grobie.
|
Nie tak do końca. Nie mam nic przeciwko temu Francuzowi, jednak na śmiech mi się zebrało gdy zestawiłem to z wypowiedzią Smudy o odmładzaniu składu.
Jeśli jakiś 18sto latek to chyba tylko swój, bo wiadomo - skąd? A i tak swoich jak na razie takich super nie mamy.
Mimo wszystko w polskich realiach zawodnik młody to ~25lat. Jednak też można poszukać w trzeciej lidze hiszpańskiej drugiego Quintany. Można też rozejrzeć się w jakimś Izraelu za drugim Meliksonem.
Coulibaly też się przyda, ale nie za dużo takich
