|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
|
#687

05.06.2013, 20:30
|
gigant napisał(a): 
|
Wczoraj rozmawiałem ze Smudą i przekaz był powiedzmy taki sobie. Cupiał próbuje sprzedać klub lecz nie ma chętnych, tzn prowadził rozmowy z dwoma potencjalnymi kupcami i zero efektów. Generalnie jest mocno zawiedziony i (to juz moje zdanie) zatrudnienie Smudy to próba juz nie awansu do LM czy nawet MP, ale "dofinansowanie" nazwiskiem wartości klubu przed próbą kolejnej sprzedaży. Wielkiej euforii Franek nie uzewnętrzniał, a miał błysk w oczach gdy półtora roku wczesniej rozmawialismy przed Euro o kadrze.
|
Jako moderator muszę zapytać kiedy i gdzie miała miejsce ta pogawędka. Bo z tego co ja wiem to, to co piszesz mija się trochę z prawdą.
|
|